Ferhatpaşa Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Ferhatpaşa su kaçağı cihazlı tesisatçı olarak kameralı sistemlerle su kaçağı tespiti ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Su kaçağı cihazlı tesisatçı firmamız hem temiz su hemde pis su kaçağı kontrolleri yapmaktadır.

Ferhatpaşa Su Kaçağı Bulma

Ferhatpaşa su kaçağı tespiti çalışması döngüsü içinde sürekli yardımcı olduğumuz insanların sayısı artarken, çalışma prensiplerimiz ve teknolojiye olan yakınlığımızı işimizle birleştirmemizin her zaman taktir topladığını ekleyelim. Yaşam alanları, ofisler, hastane gibi yapılarda eğer çatı, duvar alanları yoğun veya kısmen şekilde maalesef duvarda akıntılara maruz kalıyorsa, onarmanın yolu bir bez alıp kurulamak ve zamanla geçmesini sağlamak olmamalıdır. Ferhatpaşa su kaçağı cihazlı tesisatçı uzmanlarımızın desteği ile akan suya ilişkin analizler yapabiliriz. Çalıştırılacak iki farklı aygıt ile aslında sıvını duvara geçmesini sağlayacak bir tesisat yakınında var mı anlayabiliriz. Belki duvar içinden dikey olarak petek boru bağlantısı olan bir hatta sızıntı vardır ve bu birkaç kat aşağıya doğru duvar içlerini takip ederek inmiştir. Zaten bunun etkileri direkt ilgili binada dengesiz şekilde oluşan sıcaklıklardan anlaşılacaktır. Fakat konum belirlemek için termal su kaçağı bulma cihazı ile biraz incelemelerde bulunmakta fayda var gibi ne dersiniz? Çünkü termal cihaz ile petek ısısını direkt alarak, duvar ile de aynı ıslaklığın sıcaklığına bakarak, çıkış noktasını bulabiliriz.

Ferhatpaşa su kaçağı cihazlı tesisatçı tüm tesisatlarda uygulanabilir çalışmalar içerir. Lavabolarınızı her kullandığınızda gider altına bir tas koyarak akan sıvıları bir miktar toplamaktan bıkmadınız mı? Maliyeti düşük olan evye altın gider borusu masrafı ve varsa başka tesisat problemleri için gerçekten sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Hedefimiz çağımızdaki cihazları Türkiye’de kullanılabilir hale getirmektir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55