Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Su kaçağı cihazlı tesisatçı ile kırmadan dökmeden kamera sistemleri , akustik dinleme cihazları , görüntüleme kamera sistemleri ile hizmet vermekteyiz.

Su kaçağı alanında uzun zaman istemeyen fakat bunun yanında sıkıntıları gidermek için doğru teşhisleri yapabilen bir firma olmaya devam ediyoruz. Sınıf atlamamız ve standartlarımızı güçlendirmemiz cihaz ve buna yönelik her zaman eğitim olanaklarımıza öncelik vermemizden kaynaklanmaktadır.

Su Arıza Tespiti

Su kaçağı cihazlı tesisatçı ekiplerimizce örnek bir vakayı incelemek ve olası problemler ile bazı sonuçları çıkartmak istiyoruz. Bazen binalardaki otopark yani temel kısımlarda çevreleyecek düzeyde sızıntılar olabilir. Birkaç bloktan oluşan bu binalardaki sorunu anlamak için öncelikle suyun türünü bulmamız gerekiyor. Kokusundan belli olacaktır ve gider hatlarını örneğin bu aşamada eleyebiliriz. Bodrum katından geçmekte olan diğer tesisatları derinlemesine inceleyebiliriz. Belki bahçe içerisinden geçen bir boru patladı ve suyu otoparka kadar geldi. Fakat bu direkt görebileceğiniz bölgede değil zemin altlarından olduğu için sizler otoparktaki tesisatta sızıntı var mı diye sizleri düşündürüyor olabilir. Şu andaki teknolojimiz bahçe toprağı, beton ve ahşap ne kadar yüzey varsa o alanlara inşa edilmiş tesisatlara ilişkin sızıntıları bulacak türdendir. Etrafta bazen kaynak sularına dair suların da böyle oluşumlara mahal verdiğini ekleyelim. Arıza tespiti doğru şekilde kurabilirsek, teşhisten hemen sonra onarma için sonraki adıma geçebiliriz.

Su kaçağı cihazlı tesisatçı işlemleri kadar onarma süreci de göz doldurmaktadır. Çünkü sızıntıyı görmesek bile cihaz yardımı ile hemen bulabilirken, sadece hasarlı boru veya borular üzerinde işlem yaparak değiştirerek sorunları bitirebiliriz.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55