Şerifali Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Şerifali su kaçağı cihazlı tesisatçı olarak kırmadan dökmeden robot cihaz makineli sistemle su kaçağı tespiti bulma ve tamirat hizmeti veriyoruz. Su kaçağı cihazlı tesisatçı artık Ümraniye Şerifali mahallesinde hizmet vermektedir.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Şerifali mahallesi su kaçağı cihazlı tesisatçı sifon hortumunda suyun az kalması, sifonların kullanılmamasından dolayı koku yapması, eskiyen sifon hortumunun değiştirilmesi, geri tepme veya emme sorunu olan sifonlarda onarım, değişim gibi pek çok konuyu su tesisatçısı firmamız ile çalışmalar yaparak düzeltebiliriz. 7 gün 24 saat İstanbul içinde açık teknik servisimizi mutlaka denemelisiniz.

Şerifali su kaçağı cihazlı tesisatçı sorunlara tam çözüm üretmek için yanınızdadır. Garantili su kaçağı bulmanın yolları arasında makineli araştırmalar vardır. Örneğin, peteklerin yüzeyleri veya alakalı birleşim borularındaki sıcak suyun azalması bazı korozyon gibi metal erimesinin bir sonucu olabilir. Oradaki metalin için açamayacağımıza göre bazı termal cihazlar ile alakalı hangi peteklerde olduğu bazı ısı araştırmaları ile bulunur. Ardından petek için sızıntıyı kapatmak için sıvı solüsyon gönderilir. Bu esnada belli bir süre hava ile temas etmesi için beklenir ve akabinde, peteklere su doldurulması ile daha yüksek ısılara ulaşma ve su kaybının önüne geçilir. Bu işlem için petekteki pas ve kireçlerin önceden temizlenmesi etkiyi artırır bunu da bir dipnot olarak eklemek istiyoruz. Ayrıca binanızda farklı su sistemlerinde kaçak problemi varsa bizleri arayabilir, farklı cihazlar ile araştırmamızı yapabiliriz. Şerifali cihazlı tesisatçı ile plastik atık hortumunun içe bükülmesi ile atık gidememesi, geri gelmesi problemi içinde tıkanıklık açma ekibimizi deneyebilirsiniz. Özellikle kameralar ile yerlerini bularak nereye müdahale etmemiz gerektiğini biliyoruz. Deforme olan, eskiyen, kırılan, bükülen atık borularını değiştirmede minimum tadilat, ağır işçilik olmadan 30 metreye varan kameralı kablolarımız ile tam çözümü sizlere sunuyoruz.

Su Kaçağı Bulma

Şerifali su kaçağı tespiti ile banyo, mutfak bataryası su akıtıyor, damlatıyor, sızdırıyor gibi konularda 7/24 açık ekibimizi yani su arıza tespiti arkadaşlarımızı arayabilirsiniz. Diskli yüzey eğer kireçlenir veya şişerse karıncalanma olabilir ve çapak, tortu, kireç oluşumu meydana gelebilir. Bu problemi meydana getirebilecek en küçük örneklerden bir tanesidir. Yalnız her zaman hazırlıklı gelen ekibimiz ile bu sıkıntılar çok büyümeden ve en ufak bir maddi kayıp oluşturmadan sorunu çözmemiz mümkündür. Şerifali su kaçağı bulma hatalı tesisat kullanımı sonucunda eskiyen, patlayan boruların yerlerinin bulunması ve onarımı gibi çok katlı aşamalarda yardımcı olmaktadır. İçten başlayan galvaniz alaşım borularda oksitlenme, çürüme gibi durumlarda eğer damlama düzeyinde olsa bile alt kata su sızıntısı mutlaka meydana gelebilir. Yerini bulmak için elinizi duvara tutmanız pek bir şey ifade etmez. Ayrıca ıslanmış duvar veya fayansların kırılması da gerekmez. Bizim uyguladığımız ise bu belirtili bölgelere ait alanlarda çeşitli testler uygulamak ve gerçeklik payını bazı görsel (kızıl ötesi sinyal gönderen cihaz) veya işitsel (akustik ses detektörü) ile ölçmektir. Analiz sonucunda kısıtlı bir alanda uygulanacak müdahale ile minik bir tadilat ile ilgili parçayı değiştirebiliriz.

Şerifali su kaçağı cihazlı tesisatçı yalnızca temiz su hatları değil, aynı zamanda kameralı su kaçağı bulan tesisatçı olarak atık boru içlerinden görüntü alarak da verimli sonuçlar elde edebilmektedir. Sizler de şu anda bina güvenliğini yeniden sağlamak için en iyi çalışmayı, üstelik uygun fiyat ile bizlerden almanızı öneriyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55