Kadıköy Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Kadıköy su kaçağı cihazlı tesisatçı olarak kırmadan kamera sistemleri ile su kaçağı tespiti yapıyoruz özel su kaçağı bulma çalışmalarımız 99 TL dir. Su kaçakları bulma cihazları ile banyo duvarlarına ilişkin aklınızdaki “acaba kaçak var mı?” sorunuza hasarsız cevap vermekteyiz.

Kadıköy Su Kaçağı Tespiti

Kadıköy su kaçağı cihazlı tesisatçı sizlere örnek vakalar anlatarak, çalışma sistemlerimizi ve neler yapabildiğimizi daha net ve anlaşılır bir üslup ile ifade etmek istiyor. Ekiplerimizce örneğin, banyonuzun duvarlarındaki kabarıklıkları hemen inceleyebiliriz. Sizin ve alt katınıza ait olan banyo tesisatlarının incelenmesi gerekebilir. Genelde sürekli değil de arada bir ıslaklık oluyorsa belki banyodaki klozet, banyo veya lavabo giderlerine ilişkin kaçaklar olabilir. Eğer sürekli oluyorsa ve elinizi değdirip, dokundurduğunuzda kokluyorsunuz ve temiz su olduğunu anlıyorsanız o halde sorun maalesef temiz su hattından olabilir. Şikayet olasılıkları arasında eğer alt kat komşunuza herhangi bir sızıntı gibi vakalar meydana gelmiyorsa sadece sizin banyonuzda veyahut fayans bölgelerinde suyun geri çekilmesi, azalması fakat hep nemli kalması gibi durumlar varsa banyonuzun kabarma ihtimali vardır. Olasılıkları aslında daha da artırmak mümkündür ve özellikle inceleme yapmadan kesin bir kanıya ulaşmak imkansızdır. En iyisi şu andan itibaren durumu uzmanlara bırakarak ekibimiz ile verimli bir çalışmanın başlaması için bizleri arayınız.

Kadıköy su kaçağı cihazlı tesisatçı imkanlarımızı genişleterek sizlere en gerekli olan sistemleri ve yurtdışından özel ölçüm cihazlarımızı getirdik. Aşırı bir servis ücreti talep etmiyoruz ve isterseniz şu anda bizleri arayarak daha net bilgiler alabilir, bize sorunlarınızı anlatabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55