Güngören Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Güngören su kaçağı cihazlı tesisatçı olarak kırmadan robot makinalı sistemle su kaçağı tespiti ve bulma hizmetleri vermekteyiz. Su kaçağı cihazlı tesisatçı firmamız aynı gün içinde İstanbul genelinde servis hizmeti vermektedir.

Güngören Su Kaçağı Tespiti

Güngören cihazlı tesisatçı tamircilerimiz işlevini yitirmiş, devamlı su kaybı yaşayan ne kadar alanında duvar içlerine, zemin altlarına döşenmiş sistem varsa hepsini araştırabilecek yetenekte yer almaktadır. Eğer bir binanın yaşı 20-30 gibi senelere kadar uzanıyorsa, tesisatlarının çoğu da eskidir. Yalnız biz Çözüm Merkezi politikamız gereği hem eski tip hem de şu anda kullanılan inşaat boru sistemlerine uygun gerek iç temizliği, gerekse içine sığabilecek türde kameralar ile araştırma yapmamız gerektiğini düşündük. Güngören su kaçağı cihazlı tesisatçı birinci sınır ve esaslı bir hizmeti mükemmel diyebileceğimiz bir rakam ile alabilirsiniz. İlk dönemlerimizden itibaren kalifiyeli elemanlarımızı kadromuza katmaya ve yetiştirmeye gayret gösterdik. Şu anda geldiğimiz nokta içerisinde kuruluşumuzda çok sayıda çatlamalara, boru patlaması, kırılma ve delinme gibi olasılıklara maruz kalan tesisatlar için özenli bir işçilik oluşturabilmekteyiz. Gizli sızıntılar yeri henüz bulunamayan ve az bir ses çıkartarak başlaması ile bilinir. Ne kadar geciktirilirse bina içinde o kadar geniş alanlara yayılabilir. Biz ise kulağımızla veya bir bardak ile duvara yaklaşıp dinleseniz bile anlaşılamayacak türden olaylar için etkili bazı yöntemleri kullanmaktayız. Su zaten beton tarafından çekilmiş ve damla damla gelen yeni su ile de pek bir ses çıkmıyorsa orada da cihazlarımızla tesisat bulamıyorsak veya gelen su temiz, gider borusu varsa elemeler o andan itibaren başlayacaktır.

Güngören su kaçağı cihazlı tesisatçı uzmanlarımız gerekirse temiz suları tahliye ederek, mühürleyerek, içine hava basma ile ana çıkış bölgelerini bulabilir.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


Call Now ButtonTıkla ARA : 0551 231 83 55